POBIERZ HANDOUTA (504KB, ZIP: 1xPDF + 2xPNG)

AUTOR: Asia Wiewiórska

OPIS: Pomoc dla Mistrza Gry, szczególnie przydatna jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z mistrzowaniem! W grach komputerowych możemy kliknąć “save” i rozgrywka się zapisuje. A w grach fabularnych tyle do zapamiętania! No chyba, że masz nasz savesheet. Wystarczy wydrukować i wypełnić po każdej kolejnej sesji kampanii i nie tylko masz w jednym miejscu wszystkie informacje, które pozwolą Ci raz-dwa odpalić kolejną sesję, ale też zestaw swoich przemyśleń “na gorąco” co powinno wydarzyć się na kolejnym spotkaniu! Jeśli lubisz pisać i publikować relacje z kolejnych sesji, dziennik ułatwi Ci robotę. A jeżeli w przyszłości chciałbyś spisać swoją kampanię i opublikować ją ku uciesze reszty eRPeGowego fandomu – z pakietem wypełnionych formularzy będzie o wiele łatwiej odtworzyć wszystko, co się działo. Z resztą, wypróbuj nasz dziennik i sam się przekonaj. 🙂

JAK UŻYWAĆ: wydrukować, wypełnić od serca każdą rubryczkę, a gdy przyjdzie planować kolejną sesję – zerkać i knuć! Proste?!

Handout udostępniany na licencji Creative Commons – Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe (CC BY-NC-SA 4.0).

Oceń handouta!