POBIERZ HANDOUTA (39MB, ZIP: 3xPNG)

AUTOR ZDJĘĆ: Anihh

AUTOR HANDOUTA: Asia Wiewiórska

OPIS: Zamek Czocha, w którym w marcu odbył się konwent CarcosaCon to kopalnia tajemnic. Nic dziwnego, że fantastyczne stylizowane zdjęcia przesłane nam przez Anihh (dziękujemy!) aż ociekają klimatem Zewu Cthulhu. Za zgodą autorki postanowiliśmy zrobić z nich handouta – trzy strony z dziennika kogoś, kto badał sprawę zaginięcia pewnego akwarelisty. Znajdziecie tam zdjęcia, “wklejki” z akwareli zaginionego (również wykonane na podstawie zdjęć Anihh), wycinki z gazet i odręczne komentarze i notatki śledczego. Choć cały handout dotyczy zamku Czocha, nigdzie nie pada jego nazwa – Mistrz Gry może więc przenieść akcję w zupełnie inne, wybrane przez siebie, miejsce. Historia, która za dziennikiem stoi także jest dość ogólnikowo opisana: wiemy zaledwie tyle, że z zamku zaginął akwarelista, który mieszkał tam przez jakiś czas. Śledczy dotarł także do informacji, iż nie był on pierwszym zaginionym. Na uwagę zasługują akwarele artysty. Na niektórych z nich widnieją drzwi, okna i elementy wystroju, które w sportretowanych pomieszczeniach zamku w ogóle nie istnieją! Czyżby akwarelista widział coś, czego nie widzi nikt inny? A może to tylko rozbuchana wizja artystyczna?

JAK UŻYWAĆ: stronice z dziennika najlepiej wydrukować na papierze fotograficznym (atrament) lub kredowym (laser). Zostały zrobione dla formatu A4, ale korzystniej wygląda w formatach nieco mniejszych. Celowo nie załączamy tutaj wersji bez tła – postarzane kartki papieru w kratkę podbijają klimat dziennika.

Handout udostępniany na licencji Creative Commons – Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe (CC BY-NC-SA 4.0).

Oceń handouta!