POBIERZ HANDOUTA (5MB, ZIP: 6xPNG)

AUTOR: Asia Wiewiórska

OPIS: Straszny dwór, a właściwie Pałac w Kościelnikach Górnych, wypatrzyłam przypadkiem podczas podróży na CarcosaCon 2019. Pomimo iż rozsądek podpowiadał trzymać się od niego z daleka, nie wytrzymałam. Coś przyciągało mnie do niego, wabiło niczym słodka syrenia pieśń. I stało się – choć pałac zdawał się być w zagrażającej zdrowiu lub życiu ruinie, dostałam się do środka. To co tam zastałam… Niech odnaleziony na miejscu pakiet sześciu fotografii nieznanego 😉 autorstwa opowie Wam historię o tym pięknym ale i śmiertelnie niebezpiecznym miejscu, które prędzej czy później każdego doprowadziłoby do obłędu. NOC. WYPUŚĆ.

JAK UŻYWAĆ: polecam wydrukować fotografie na dobrej jakości papierze fotograficznym półmat, w taki sposób, aby cztery mieściły się na kartce A4. Z roboczych testów wynika, że w takiej formie wyglądają najlepiej. Jeśli drukujesz za pomocą standardowych narzędzi Windows, koniecznie odznacz opcję “Dopasuj obraz do ramki” i wybierz ustawienia 9 x 13 cm (4). Na fotografiach nigdzie nie zapisano informacji co to za miejsce, więc można je traktować jako uniwersalne i będą pasować do wielu systemów RPG i LARPów utrzymanych w konwencji horroru. Wprawdzie fotografie opowiadają pewną historię za pomocą umieszczonych na nich odręcznych notatek, jednak jest ona na tyle subtelnie zaznaczona, że każdy MG będzie w stanie zinterpretować je stosownie do potrzeb i zwyczajnie dopasować zdjęcia do swojej historii.

Handout udostępniany na licencji Creative Commons – Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe (CC BY-NC-SA 4.0).

Oceń handouta!